Hakkımızda

EKONOMETRİ TV

Darendeli holding iştiraklerinden birisi olan Ekonometri TV, Türkiye’de yayın yapan yeni nesil bir ekonomi ve iş televizyonudur. Bölge de ki en son ve güncel gelişmelerin takip edildiği etik yayıncılık anlayışı ile yola çıkan Ekonometri TV bölgesel ve küresel para piyasaları, islami finans, katılım bankacılığı, güncel şirket haberleri, araştırma raporları, akademik yayınların yorumlanması gibi birçok alanda anlık veri sağlamaktadır.

“Gerçek zamanlı veri akışı” teknolojisi alt yapısı ve sınırsız bir takvim dahilinde zamanlanmış program yapımı modeli ile çevrimiçi yayıncılığın bütün imkanlarını izleyicilerinin hizmetine sunmaktadır.

Ekonometri TV, Türkiye’nin İslami Finans ve Katılım Bankacılığı alanındaki büyük potansiyelini gerçekleştirme yolunda Türk ekonomisinin en önemli paydaşlarından birisi olmayı kendisine misyon olarak belirlemiştir.

Ekonometri Tv olarak vizyonumuz; tarafsız bir habercilik anlayışına sahip ve ileri teknolojiyi kullanan Türkiye’nin lider iş ve ekonomi kanalı olmaktır.

DARENDELİ HOLDİNG

1999 yılında başladığımız teknoloji yolculuğunda geride bıraktığımız yaklaşık 20 yıl içinde İnternet’in doğuşuna, Güvenlik teknolojilerinin gelişimine, tonlarca ağırlıkta ki depolama ünitelerinin 2 parmağımızın arasına sığacak kadar küçülmesine varıncaya kadar birçok yeniliğe şahitlik ettik.

Dünya, teknoloji konusunda bu hızda büyürken; geliştirdiğimiz teknolojiler, Dünya’nın 25 ülkesinde bulunan müşterilerimiz tarafından kullanılmaya başlandı. Halen, 3 kıtada yer alan ofislerimiz ve Türkiye’nin 66 ilinde yürüttüğümüz direk operasyonlarımız ile Ülkemizin teknolojik eylem planına katkı sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz.

İştirak şirketlerimiz, her biri kendi alanında uzmanlaşmış yetkin ve tecrübeli ekibiyle birlikte Güvenlik Teknolojileri, Yazılım Geliştirme, Zayıf Akım Sistemleri, Yüz Tanıma Sistemleri, Coğrafi Bilgi Sistemleri, Bilgisayar Donanımları, Lisanslama, Sistem Entegrasyonu ve TV & Medya alanlarında faaliyet göstermektedir.

“Büyüyen Türkiye’nin, Büyüyen Teknoloji Hizmetkârıyız.” diyerek çıktığımız bu yolculukta teknolojinin, ülkelerin ve şirketlerin gelişiminde ne kadar büyük bir öneme sahip olduğunun bilinci ile katma değer üreten hizmet ürütmek temel misyonumuzdur. Darendeli Holding; faaliyet gösterdiği sektörlerde her zaman gerek hizmet kalitesi, gerekse vizyoner bakış açısı ve felsefesiyle belirleyici bir role sahip olacaktır. Amacımız, değişen ve gelişen dünya ile birlikte sürekli ilerlemek, bayrağı elden ele devrederken ülkemize hizmet edecek karakterli ve vasıflı insan yetiştirmektir.

Yukarı